Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 10117 komentarzy

Tymczasem w Chinach

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Coś wszystkim umyka w tym gambicie . Pozdrawiam .

https://www.youtube.com/watch?v=tNss2y__xGE

KOMENTARZE

 • @All
  https://www.youtube.com/watch?v=tNss2y__xGE Salut.
 • @Paulus Aquarius 22:22:33
  Na ten temat już wypowiedziałem się , na Twoim blogu .Salut . :)
 • @Repsol 22:27:41
  UPS..POMYLIŁEM LINKI :)

  w temacie CHIN - poniżej właściwy link. Salut ;)

  http://chiny24.com
 • @Paulus Aquarius 22:30:57
  ps. szczególnie polecam min. ...
  http://chiny24.com/gospodarka/chinska-motoryzacja-2
 • @Paulus Aquarius 22:30:57
  Szkoda że nasze niedojdy nie rozumieją co to oznacza . Aero Engine Corp. of China . Mają kasę i znają temat . Potrafimy tylko poruszać się w ciemności na wyciągnięcie ręki . Np. tak http://dziennikzbrojny.pl/aktualnosci/news,3,5548,aktualnosci-ze-swiata,chiny-nie-sa-w-stanie-wyprodukowac-silnika . Nie muszą bo mają od ruskich . http://www.nowastrategia.org.pl/oblot-drugiego-prototypu-chinskiego-mysliwca-5-generacji-j-31-foto/ Nic tylko własną pięścią się zabić . Wywiad mamy super. Salute.
 • @Repsol 22:46:40
  U nas Morawiecki bredził o elektrycznych samochodach, a Chińczycy nie bredził, tylko produkują
 • @zbig71 22:56:14
  :) Salut . No patrz te żółte chińczyki ?.
 • @Repsol 23:02:19
  U nas zdaje się, powstawały jakieś projekty, ale nikt im ręki nie podał. Dlaczego? Bo Żydzi mają w Polsce wprowadzać nowe technologie. U Dudy byli w Listopadzie jacyś macherzy z Izraela i mącili mu we łbie. Naprawdę, wszystkie prezydentury w Polsce od 90 roku do dziś to obraz nędzy i rozpaczy.
 • Poniżej SR-71, technologia lotnicza z lat 50' XX wieku. Oficjalnie żaden z rekordów nie został pobity do dziś przez żaden samolt
  .


  Ten samolot chiński na zdjęciu powyżej, to technologia NATO z połowy XX wieku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


  Technologie do zagłady ludzkości, które nawięksi zbrodniarze tego świata mają ukryte w rękawie i gotowe do dyspozycji, prześcigają jakie kolwiek ludzkie wyobrażenia.


  Niektóre ze znanych BRONI MASOWEJ ZAGŁADY:

  - HAARP, DEW, Chemtrails, 5G, GMO, GENETYKA, szczepionki, prześwietlenia (radioaktywne), microwavesfale, lasery, dźwięk.....,

  trucizny podawane w żywności i w "lekarstwach" farmakologicznych (chemicznych), (hormony,...), wodzie (fluor,...) powietrzu (spaliny, ciężkie metale, epidemie)  A te, które przygotowują do kontroli lub eliminacji przyszłych pokoleń i całego życia na Ziemi.......... ---- Aż strch się bać.
  "TEN KTO KONTROLUJE WODĘ, ŻYWNOŚĆ, CHOROBY/ZDROWIE KONTROLUJE CAŁY ŚWIAT" !!!  "TEN KTO KONTROLUJE POGODĘ, TEN KONTROLUJE CAŁĄ ZIEMIĘ" !!!  ----------------------------------------------------


  Parę lat temu było na "NEON24" napisane:  "Na ratowanie ciała jest już za póżno! Pozostał jedynie czas na ratowanie duszy."  Jedyne co ludziom pozostało, to przywdziać ZBROJĘ Stwórcy !!!!!!!!!!  Lockheed SR-71 Blackbird służył w U.S. Air Force od 1964 do 1998.  https://www.google.com/search?q=sr71+blackbird&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjezvbr0YLfAhWJ24MKHR3DBEwQ_AUIDigB&biw=1683&bih=1024#imgrc=mgzwu7EEfmak1M:&spf=1543805021121


  https://bloximages.newyork1.vip.townnews.com/dothaneagle.com/content/tncms/assets/v3/editorial/2/99/299baf04-84df-11e5-9956-6be5017a16b1/563d398a4fc80.image.jpg


  https://www.quartoknows.com/blog/quartoexplores/wp-content/uploads/sites/5/2015/12/SR-71-2.jpg


  https://theaviationgeekclub.com/wp-content/uploads/2017/11/SR-71-Low-Flyby.jpg


  .
 • @zbig71 "U nas zdaje się, powstawały jakieś projekty, ale nikt im ręki nie podał. Dlaczego?"
  .

  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146651,jak-upadla-lechia-scytia-tartaria-i-rzeczpospolita#comment_1508567  .
 • @Krystyna Trzcińska 03:46:23
  "Ten samolot chiński na zdjęciu powyżej, to technologia NATO z połowy XX wieku !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!"

  Może technologia od strony awiacji, ale przecież tu się nic specjalnego nie zmieniło. - Przeciwnie - starsze konstrukcje były mocniejsze.
  Za to elektronika to już na pewno XXI wiek. - Razem to groźna broń.
 • @miarka, chyba sobie żartujesz :) Cała ta "chińska" technologia, to technologia ZACHODNIOEUROPEJSKO-AMERYKAŃSKA !!!!
  .


  W XX wieku EUROPA ZACHODNIA (w tym SZWAJCARIA) i AMERYKA sfinansowały REWOLUCJĘ BILSZEWICKĄ.


  Następnie uzbroili po zęby i przygotowali do WWII: HITLERA, STALINA i Hirohito (JAPONIA).


  Aby następnie zmiażdżyć Japonię i Niemcy, a szczególnie Wschodnie Niemcy roznieśli w pył (DREZNO) ponięważ ziemie te ciągle zamieszkiwało bardzo dużo Sławian !!!!!!!!!!!!!!!!


  (Pierwszą turę Sławian zamieszkujących GERMANIĘ wysłano na zagładę biologiczną pod STALINGRAD i inne fronty wschodnie,


  (zaciągnięci siłą do przeciwnych armii Sławianie wzajemnie się zabijali - jak to napisano w biblii, że BRAT BĘDZIE ZABIJAŁ BRATA !!!!!)
  Nastęny cios to ZBRODNICZE i BEZSENSOWNE bombardowania ALIANTÓW miast niemieckich, gdzie zamieszkiwała robotnicza biedota Sławiańska, ostatni cios zadały hordy mongołów, chińczyków i turków SOWIECKICH GWAŁCĄCE i zapładniające azjatyckim nasieniem bezbronne Sławiańskie i inne białe kobiety, dziewczynki i chłopców!!!!!!
  Następnie oddali WSZYSTKICH Sławian w łapska zbrodniaża STALINA i jeszcze UZBROILI go w broń ATOMOWĄ (jak również IZRAEL i INDIE i PAKISTAN) !!!!  Następnie odbudowali potęgę gospodarczą NIEMIEC i Włoch !!!


  Następnie za pożyczki zbudowali potęgę gospodarczą Japoni, Koreii Pł. i obecnie budują gospodarkę i potencjał military COMMUNISTYCZNYCH CHIN LUDOWYCH !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  !!!!!!!!!!! HISTORIA uczy, że tak jak poprzednio przygotowano NIEMCY, JAPONIĘ i ROSJĘ do WWII, teraz PRZYGOTOWUJĄ CHINY, KOREJĘ i ponownie Sławiańdką ROSJĘ do TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!!
  By następnie, za pożyczki ................. w koło macieju !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  .
 • @Krystyna Trzcińska 04:57:40
  "!!!!!!!!!!! HISTORIA uczy, że tak jak poprzednio przygotowano NIEMCY, JAPONIĘ i ROSJĘ do WWII, teraz PRZYGOTOWUJĄ CHINY, KOREJĘ i ponownie Sławiańdką ROSJĘ do TRZECIEJ WOJNY ŚWIATOWEJ !!!!"

  Głęboko się mylisz. Z Chińczykami jest inaczej.
  - Oni już są w komunistycznej, globalistycznej czołówce.
  Zbrodnicze "Agendy" faszystowskiej, nazistowskiej i syjonistyczno-syjonistyczno-globalistycznej, satanistycznej i ludobójczej ONZ już zdominowała chińska biurokracja.

  Co do technologii to rzeczywiście był taki plan jak piszesz, mieli produkować rupiecie, do Chin przeniesione zostały tradycyjne zakłady przemysłowe, a to co zaawansowane technicznie, w tym cała technika komputerowa miało pozostawać w rękach Zachodu, zwłaszcza USA.

  Oni jednak po pierwsze to całą ekonomię zatrzymali w garści. Wszystkie instalowane tam firmy pakiet większościowy musiały oddawać Chińczykom.
  Przemysłowcy zachodni według zdrowej zasady własnościowej zostawali tylko posiadaczami gdy właścicielami chińskiego przemysłu wciąż pozostawał Naród Chiński, i on z tego czerpał główne korzyści nie tylko pozostając wolnym od zadłużenia ale w ogromnym stopniu gromadząc długi innych.

  Po drugie mając pełny dostęp do zainstalowanej u nich techniki szybko rozgryźli jej tajniki zaawansowane - od komputerów i telefonów zdobywając marki światowe, po pojazdy kosmiczne, w wielu dziedzinach wyprzedzając już Zachód (np pobili ostatnio rekord temperatury), a przede wszystkim szkoląc i doświadczając wielkie kadry techniczne, podczas kiedy Zachód się ich z zakładami pozbył i nawet niemal nie szkoli (dotyczy i Polski), i chcąc je odbudować potrzebuje już kilkadziesiąt lat.
  Fabryki jak gdzieś w świecie Chińczycy budują to z własnymi kadrami, a więc tajników ich technologii nie ucząc nikogo.

  Zachodowi zostaje pewna przewaga w technikach zabijania, ale przecież chińska zbrojeniówka też się samodzielnie rozwija zaś zadłużona zachodnia z konieczności musi się zwijać.
 • @miarka 11:08:32
  Po prostu wiedzą co to jest racja stanu .Salute . https://www.rp.pl/Polityka/181129538-Chiny-rozpoczynaja-budowe-trzeciego-lotniskowca.html
 • Sorry!!!
  Chińczycy zrobili swoją wersję Lockheed Martin F-22 Raptor. Ile z tego jest technologii chińskiej a ile amerykańskiej tego na dzień dzisiejszy nikt nie wie. Faktem jest że technologia użyta przy produkcji SR-71 to zupełnie inna bajka. Dla laików - zobaczcie tylko gdzie znajduje się napęd. Uwielbiam domowych specjalistów :))))))))))))
 • @Marx 8888 23:18:03
  Mało wiesz Amigo .Salute . http://www.geekweek.pl/news/2018-06-18/chiny-pokazaly-nowy-radar-kwantowy-ktory-moze-wykrywac-nawet-obiekty-w-kosmosie/
 • @Repsol 23:26:39
  Ok dobra ...mało wiem ale co ma wspólnego radar naziemny z technologią produkcji samolotów?
  A tak z drugiej strony to sam porównaj sobie zdjęcia. Wiem że to Ci niepotrzebne bo więcej wiesz ale zrób to dla jaja.
  https://www.surclaro.com/modules/Media_Gallery/gallery/Screenshots/FS2004/F-22_Raptor22.jpg
 • @miarka Zdaję sobie doskonale sprawę, że T-ELeVIZ-Or (TEL-EVIL lub TEL-AVIV) nie jest wstanie nawet pojąć tego co sam przekazuje
  .


  Za komuny każdy Mądry wiedział, że nalerzy czytać z gazet to co białe, a nie czarne - "Czytanie między wierszami" było normalką.


  "Należy objeść mięso z kości, a kość wyrzucić"!


  Jeśli ktoś ma ochotę, to niech postara się zrozumieć ten bardz krótki tekst z 2004 roku z podkładem video z 2012.

  - Oczywiście trzeba zlekceważyć celową fałszywkę z ostatniej minuty
  "ANNUNAKI".
  (W orginalnym tekście (liście) takiego wyrazu, ani sugestii nie ma).


  "TAJNE PRZYMIERZE ILLUMINATI"
  https://www.youtube.com/watch?v=e13CqYNSAQA


  Sam tekst z 2004r.
  https://bibliotecapleyades.net/sociopolitica/esp_sociopol_illuminati_21.htm  .
 • @Marx 8888 - Staaaare wiadomości - Broń "orbitalna" i geodezyjna już w użytku:
  .


  Directed Energy Weapons (DEW) - Kierowana Broń Energetyczna

  High Energy Laser (HEL, pl. piekło) - Wysokiej Energi Laser

  "Death Ray" lob "Death Beam" - "Promień Śmierci" Nikolas Tesla


  WUJNA POGODOWA i GEODEZYJNA

  - ChemTrails i GeoEngineering


  "The High Frequency Active Auroral Research Program" (HAARP) -

  program wojskowych badań naukowych prowadzonych wspólnie przez US Air Force, US Navy i DARPA oraz budowany przez BAE Systems.

  Celem projektu jest, według słów jego twórców:

  "symulowanie i kontrola procesów zachodzących w jonosferze, które mogą mieć wpływ na działanie systemów komunikacji i nadzoru elektronicznego".


  W ramach projektu bada się wpływ działania rozmaitych urządzeń elektronicznych na dynamiczne procesy zachodzące w jonosferze. Używany jest duży zestaw różnych urządzeń diagnostycznych i nadawczych, przy pomocy których można symulować oddziaływanie różnych źródeł promieniowania na jonosferę.  W 2005 naukowcy pracujący w HAARP opublikowali informację o wytworzeniu sztucznej zorzy polarnej za pomocą silnych, zogniskowanych fal radiowych wysokiej częstotliwości. !!!!!!!!!!!!!!!!!  http://www.indiandefencereview.com/wp-content/uploads/2013/12/Advanced_Tactical_Laser_Boeing_747-400F.jpg
  https://thumbs-prod.si-cdn.com/WC3HVU9lSSH1mLFJGlU9Pa46a34=/800x600/filters:no_upscale()/https://public-media.smithsonianmag.com/filer/12/9c/129ccee0-7274-4bbc-b576-016ce49e3277/wright_mda_reaper.jpg
  http://3.bp.blogspot.com/-IYl6n7amBPY/UVWJlG_Ql3I/AAAAAAAAM44/WHsADFZ3Ank/s640/3.jpg
  https://i0.wp.com/lifesgreatclues.com/wp-content/uploads/2013/03/haarp-sky.jpg


  Teorie spiskowe:

  HAARP jest przedmiotem wielu teorii spiskowych, ma rzekomo być to:

  broń elektromagnetyczna, która potrafi skumulować energię elektromagnetyczną w niewielkim obszarze, znane wyłączenie prądu w Nowym Jorku było następstwem testów tej broni (oparta na pracach dotyczących bezprzewodowego przesyłu energii Nikoli Tesli).

  broń geofizyczna, która może powodować: trzęsienia ziemi, cyklony, tsunami itp.

  urządzenie potrafiące sterować myślami ludzi (tzn. zmiana nastrojów, wywołanie zdenerwowania).

  urządzenie mające wyżej wymienione cechy oraz dodatkowo posiadające możliwość: zniszczenia wszystkich satelitów na orbicie i międzykontynentalnych pocisków balistycznych, podziemnej tomografii, łączności z okrętami podwodnymi, sprowadzania na wybrany dowolny cel fali promieniowania o sile 20 megaton.

  Część tych teorii spiskowych budowanych jest przez analogię do systemu Echelon, który jak podejżewano okazał się gigantycznym programem podsłuchowym.
  .
 • @miarka, W tych "wspaniałych maszynach" niliony Chińcycy będzie bohatersko dawać się za "ojczyznę" (czytaj ZA BANKIERÓW), a po
  śmierci wykopiom im WSPANIAŁY WSPÓLNY GRÓB.  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=aWWtjtOCKSQ

  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  A po 50 latach nowe pokolenie powie, że byli IDIOTAMI, że się dali pozarzynań jak świnie!!!!!!!! Przypomina ci to coś ????????


  Może Hiroshima i Nagasaki ???????????

  https://learnodo-newtonic.com/wp-content/uploads/2014/06/Hiroshima-Nagasaki-Bombing-Facts-Featured-Image.jpg

  Może Berlin i Drwzno ????????????????

  https://amp.businessinsider.com/images/5a846aadd0307228008b4779-1334-667.jpg

  Może Kijów ??????????

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/d/d6/Ruined_Kiev_in_WWII.jpg/640px-Ruined_Kiev_in_WWII.jpg  A może pamiętasz Warszawę 1944 ???????

  https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/0/0f/Warsaw_Old_Town_1945.jpg  ,
 • @miarka, Chiny są kolonią FRANCYJSKĄ/BRYTYJSKĄ i już CARzy Rosji używali dziesiątki tysięcy bandziorów chńskich do mordowania
  Sławian !!!!!!  To samo robilł ŻyĄD SOWIECKI w czasie REWOLUCJI BOLSZEWICKIEJ w 1917 (tak samo później posługiwał się nimi do tłumienia buntów biednych chłopów i robotników Sławiańskich).

  Tysiące Chińczyków było zwerbowanych do KARNYCH oddziałów NKWD i jako STRAŻNICY i kać w GUŁAGACH !!!!!!!!!!!!!!


  Tak sam było na Węgrzech,... i w Rumuni w latach międzywojennych.


  Chińczycy służyli również w oddziałach SS !!!!!!!!!


  Po WWII Specjalne Siły zbrojne armii chńskiej były/są używane do mordowania WIETNAMCZYKÓW i AFRYKAŃCZYKÓW............. !!!!!!!!!!!!!  Potężni tego świata GRAJĄ SOBIE PO PRZYJACIELSKU W SZACHY.

  TYLKO, dla zabawy PIONKAMI na ich SZACHOWNICY są ŻYWI LUDZIE !
  .
 • @Marx 8888 "China's Ghost Cities - Where is Everybody?" --- Niezamieszkałe chiskie miasta "duchów" - Gdzie się wszyscy podziaki?
  .


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!????????????????????????????/


  https://youtu.be/0C2riYukuuQ?t=1m3s


  !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  Why is a Chinese Ghost City in Angola Africa? " !!!!!!!!!!!!!!!!

  https://www.youtube.com/watch?v=SnmUwkYoUqo  50 milionów wolnych mieszkań w CHINACH - ?????????????????????


  O co to chodzi? GIGANTYCZNA podmianka? Zamiana historii?  https://www.google.com/search?q=ghost+city+china&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwjr5Iv2n4XfAhVRRK0KHSvlAXEQ_AUIDigB&biw=1683&bih=1024#imgrc=_&spf=1543894699203
  https://img4.zedbooks.net/wp-content/uploads/2016/07/zed-books_extract_chinas-urban-billion-1800x1250.jpg
  http://cdn.vagabondjourney.com/travelogue/wp-content/uploads/zhengdong-cbd-map.jpg
  https://si.wsj.net/public/resources/images/BN-PL102_crtgho_J_20160817043240.jpg  .
 • @miarka - Tu znajduje sie prawdziwa potęga MILITARNA i GOSPODARCZA i Prawdziwy (jawny) ŻyĄD Swiatowy !!
  http://zbigniew1108.neon24.pl/post/146651,jak-upadla-lechia-scytia-tartaria-i-rzeczpospolita#comment_1508897

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY