Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 10117 komentarzy

Dobra zmiana

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wybraliście dobrze , albo jeszcze lepiej . Pozdrawiam . :)

https://serwisy.gazetaprawna.pl/energetyka/artykuly/1356551,podwyzki-cen-pradu-w-polsce-2018-rekompensaty-rzadowe.html

KOMENTARZE

 • Ciekawe
  komu zabiorą, żeby nam dać?
  Ale nie ma co płakać, teraz będziemy mieli prawie darmowy gaz z USA to się odkujemy.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 17:32:06
  Prędzej nas jak zwykle podkują .Sępy już tu są .Salut :) https://s2.dziennik.pl/pliki/10461000/10461881-wicepremier-minister-rozwoju-i-900-552.jpg
 • @Repsol, 5*
  A to co się udało;))

  Kiełbasa wyborcza w kilowatach....
 • @reflexión 17:46:24
  Czekam teraz na podwyżki cen paliw , oczywiście głupi lud to kupi . Salut . :)
 • @Repsol 18:32:42
  Już są. Ropa po 5,4.
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 18:35:32
  Czekaj zaraz będzie po 7 zł , już pompują propagandę .https://www.bankier.pl/wiadomosc/Premier-Polska-gospodarka-podnosi-glowe-4177309.html Lemingoza łyknie wszystko .Salut :)
 • O ludzie!
  30% to ogromna podwyżka!

  Ale ci złodzieje i tak wyjdą na swoje - potrzebnych będzie jeszcze więcej urzędników do wypłacania kolejnego zasiłku.

  Dobra zmiana jest coraz lepsza.
 • A prawdziwe zadłużenie Polski to już ponad 300% PKB!
  Prawdziwe zadłużenie Polski:
  https://rekinfinansow.pl/prawdziwe-zadluzenie-polski/
  Jak zabraknie kiełbasy to żadna propaganda wtedy nie pomoże.
 • @Lotna 23:28:01
  Powoli nas grilują , niestety .Salut.
 • @Robik 00:17:16
  Mało kto widzi tego przyczynę .Salut.
 • @Lotna 23:28:01
  Należy pamiętać , że dobra zmiana jest funkcją głupoty narodu. Ponieważ głupota rośnie w postępie geometrycznym, to i jakość zmian będzie rosła zmierzając do limes , jaką jest zmiana najlepsza, będąca wartością nieosiągalną. Ponieważ do Jemenu jeszcze trochę zmian nam brakuje, cieszmy sie tą chwilą, póki trwa.
  p.s. Z ostatniej chwili: PiS wprowadza nowelizację do ustawy o SN o treści: "ja sie bede opirała, wy mie chłopy ciungta, zaciungta mnie do obory i mnie tam wyrumbta" - uwielbiam to!
  Tego sie obawiałem, że ta cała pozorowana reforma sądownictwa spowoduje , że kasta poczuje się jeszcze bardziej bezkarna. Tylko patrzeć , jak cichaczem Żurka wrócą do Cywilnego Odwoławczego z podwyżką i awansem.
 • Lepsze są
  ...PO i SLD, bo są prorosyjskie.
 • @Mariusz G. 10:46:56
  No tak mają twarde zasady prawie niezmienne . " Prawie " . :) Salut.
 • @Talbot 10:55:54
  Kiłę chcesz leczyć syfilisem , no tak cały Talbot . :)
 • @Repsol 10:29:10
  Właśnie mi się obiło o uszy na „Musisz to wiedzieć”, że w przyszłym roku jest przygotowywana 60% podwyżka cen energii elektrycznej dla mniejszych przedsiębiorstw - czyli znowu kolejne uderzenie w polskich przedsiębiorców, po to, by ich zniszczyć.
  https://youtu.be/9SyRxPPBaJY
 • czas na narodową zmianę.
  Do pookrągłostolowych elit i ich mocodawców!

  Daliście się podpuścić tym z Radia Wolna Europa(zachód Europy) i Głosowi Ameryki(Ameryka) nie mając pojęcia o rządzeniu państwem.
  Zasiedliście przy okrągłym stole z komunistami którzy potem uwłaszczyli się na majątku narodowym i zabezpieczyli się strukturalnie na przyszłość.
  Zachłysnelicie się władzą i dopuściliście do zniszczenia dorobku powojennych pokoleń(zrujnowanie przemysłu i rolnictwa) bez walki politycznej i ulicznej w obronie ludzi tracących pracę (Lepper potrafił to robić ale nie był wasz!) co poskutkowało masową emigracją i niżem demograficznym.
  Wepchneliście nas do UE i podpisaliście wszystko z naiwnością oraz bez zabezpieczeń zapominając o doświadczeniach z Krzyżakami i Rozbiorach Polski.Skutkuje to brakiem suwerenności oraz dalszym upadkiem rolnictwa i perspektyw rozwoju gospodarczego.
  Wszystkie elity polityczne po 1989 działają tylko na swoją korzyść lub na korzyść tych którzy ich podpuścili bo na pewno nie działają dla dobra Polski i Polaków!
  W państwie bez jednomandatowych okręgów wyborczych,wyborów sprawdzających w połowie kadencji,numerowanych kart do głosowania oraz surowych kar za korupcję i podejmowanie decyzji na niekorzyść Polski bez możliwości powrotu do polityki i administracji nic się nie zmieni bo całe zło z którym mamy doczynienia pochodzi z bezkarności!
  Nie trudno jest coś rozwalić(Polska) ale bardzo ciężko sprawić żeby to coś działało tym bardziej gdy rządzi się aby rządzić albo dla dobra tych w imieniu których się rządzi(nie Polaków)!
  Naród polski nie potrzebuje takich liderów-powinno was tu już nie być zniszczyliście ten kraj i tego wam nie wybaczymy!Kłamaliście i kłamiecie!
  Czas na partię narodową pracującą dla Polski i narodu a nie dla was lub waszych kolesi!
 • x
  O ile mi wiadomo, cena wzrośnie w związku z haraczem CO2, co żunt zamierza zrekompensować chłoporobotnikom, w dopłacie z podatków.

  Tak się składa, że w Katowicach ma się odbyć climax. To ja się pytam, czy oni zamierzają odrzucić ten haracz w końcu, czy będą się pucować, że klawo jest i będzie jeszcze klawiej.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY