Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
22 posty 9402 komentarze

Manewry Wostok 2018

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Technologia stealth przechodzi do historii . Coraz ciekawiej , czym NATO teraz zaatakuje Rosję . Ciekawe mamy obecnie czasy.

https://www.deon.pl/wiadomosci/swiat/art,32263,rosja-najwieksze-od-1981-roku-cwiczenia-okretow-w-ramach-manewrow-wostok-2018.html

KOMENTARZE

  • @ autor
    //Coraz ciekawiej , czym NATO teraz zaatakuje Rosję //

    Bronią biologiczną.Przed wczoraj przebywający na terytorium Rosji były gruziński minister d/s bezpieczeństwa Igor Giorgadze https://en.wikipedia.org/wiki/Igor_Giorgadze wystąpił na konferencji prasowej z sensacyjnym oświadczeniem dotyczącym tajnych materiałów dostarczonych mu z Gruzji. https://www.youtube.com/watch?v=zGFgj64Ic1Q
    Materiały dotyczą sekretnego laboratorium które za czasów Saakaszwilego USA wybudowało za 1.5 mld dolarów.Mimo że Amerykanie oficjalnie przekazali obiekt pod zarząd gruzińskiego ministerstwa zdrowia to na terenie obiektu przebywać mogą wyłącznie pracownicy amerykańscy i nikt spośród gruzińskich specjalistów (bakteriologów,biologów, itd) nie ma tam wstępu.Są dość szczegółowe (nazwiska,daty i przyczyny zgonów) informacje o ofiarach będących skutkiem eksperymentów.
    https://yaostrov.ru/policy/22699-amerikancy-ispytyvali-biologicheskoe-oruzhie-na-zhitelyah-gruzii.html
    https://www.5-tv.ru/news/219933/centr-lugara-vgruzii-odna-izdesatkov-biolaboratorij-ssa-povsemu-miru/
    Wedel słów ministra a ściślej wedle danych zawartych w materiałach którymi dysponuje,wszystko (na przykład insekty przenoszące zmutowane śmiertelne wirusy ) jest już gotowe do zastosowania.
  • @ikulalibal 21:40:15
    Czego spodziewają się w obronie Rosji ?. Ciekawe kto się odważy spróbować . No pasaran . Salute.
  • @ikulalibal 21:40:15
    https://youtu.be/oi0a-8IYj1Y

    mogą być też rozpylane ze specjalnie przygotowanych dronów, lub w nabojach dawane żołnierzom!!

    http://tvzvezda.ru/news/vstrane_i_mire/content/201809141743-w8q6.htm
  • @trojanka 21:51:01
    Salute . https://www.defence24.pl/uziemienie-floty-bombowcow-b-1b
  • Technologia stealth przechodzi do historii
    https://www.youtube.com/watch?v=kfI1oP2Y0NU
  • @Talbot 10:13:35
    UFO ?. :))) http://www.konflikty.pl/wp-content/uploads/2011/08/varyagmissilecruiser1164.jpg
  • @ikulalibal 21:40:15
    Rosjanie mają wszystko to samo, a na dodatek o wiele lepsze nawyki higieniczne.
    Odpowiedź będzie natychmiastowa.
  • @Repsol 21:45:00
    Rosyjski resort obrony: Izrael jest odpowiedzialny za zestrzelenie w Syrii samolotu Ił-20. Ministerstwo obrony Rosji oznajmiło we wtorek, że rosyjski samolot wojskowy Ił-20 został zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą, ale odpowiedzialność za to ponoszą siły izraelskie, które zdaniem resortu naraziły samolot na ostrzał syryjski. Ministerstwo oświadczyło, że izraelskie myśliwce F-16 użyły rosyjskiej maszyny jako osłony. W rezultacie samolot został zestrzelony pociskiem wystrzelonym z systemu przeciwlotniczego S-200 powiedział rzecznik resortu Igor Konaszenkow. Oznajmił on, że cztery izraelskie myśliwce F-16 w poniedziałek późnym wieczorem (czasu moskiewskiego) ostrzelały cele w rejonie syryjskiego miasta Latakia. Koło tego portowego miasta mieści się rosyjska wojskowa baza lotnicza Hmejmim. Samoloty izraelskie celowo stworzyły sytuację niebezpieczną dla okrętów i samolotów znajdujących się w tym rejonie mówił Konaszenkow. Oświadczył, że piloci izraelscy "nie mogli nie widzieć rosyjskiego samolotu", niemniej jak dodał "zdecydowali się na tę prowokację". Rzecznik rosyjskiego resortu powiedział, że Izrael nie uprzedził dowództwa sił rosyjskich w Syrii o swojej operacji, zaś sygnał przekazany mniej niż minutę przed ostrzałem nie pozwolił na wyprowadzenie rosyjskiej maszyny w bezpieczny rejon. "Oceniamy prowokacyjne działania Izraela jako wrogie. W wyniku nieodpowiedzialnych działań wojskowych izraelskich zginęło 15 rosyjskich wojskowych" powiedział Konaszenkow. Jak dodał, Rosja "pozostawia sobie prawo do adekwatnych działań w odpowiedzi".
    Wcześniej, w nocy z poniedziałku na wtorek, ministerstwo obrony w Moskwie poinformowało, że samolot Ił-20 zaginął nad Morzem Śródziemnym. Łączność z załogą zanikła, gdy Ił-20 znajdował się 35 km od wybrzeży Syrii. Amerykańska telewizja CNN, powołując się na źródło we władzach USA, podała, że rosyjski samolot został zestrzelony przez syryjską obronę przeciwlotniczą podczas próby odparcia izraelskiego ataku. Źródło to potwierdziło, że za ostrzałem Latakii stoi Izrael. Media w Moskwie podały, że w odpowiedzi na operację izraelską syryjskie siły rządowe użyły systemów obrony przeciwlotniczej zakupionych przed kilkoma laty od Rosji. Syria oświadczyła, że w wyniku izraelskiego ostrzału w Latakii ucierpiały obiekty techniczne.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

ULUBIENI AUTORZY