Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 10117 komentarzy

Smutek Polski

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Widzimy wszyscy co się dzieje . Będziemy tępieni na wszystkich frontach.

Patrząć na to co się wyrabia nadchodzi wojna , albo następny rozbiór Polski . Co o tym myślicie ?. Pozdrawiam.

KOMENTARZE

 • Nadchodzi
  upadek USA i zmiecenie chazarów z powierzchni ziemi.
 • Dobrej nocy
  https://pbs.twimg.com/media/DWBxXa4X4AM2O68.jpg  5*
 • @kfakfa 23:01:39
  Szkoda że my padniemy przed nimi .Pzdr.
 • @Husky 23:06:57
  Dobrej nocy . Ave. https://www.youtube.com/watch?v=CB7kfQ1_YVA
 • Daj spokój ...
  bez takiego czarnowidztwa .. będzie co będzie .

  Byliśmy bez kraju przez 200 lat .. Żydzi 2000 tysiące i dalej jesteśmy .

  Za dużo negatywnych wiadomości wywołuje takie dołowanie .

  Ten wirtualny świat nie jest dokładnym odbiciem rzeczywistości , zamknij komputer na parę dni a świat się zmieni . Nic nie poradzisz na to że do głosu dochodzą fanatycy, krzyczą jątrzą ..sieją wiatr . Ci trochę wyżej szukają głupiego by ci niżej bili się za nich o władzę . Jak myślisz kto dostanie po głowie . Polska jest jedna z całą swoją różnorodnością .
  Wyraźnie widać że PIS dąży do dyktatury jedne słusznej prawdy . nie wchodzę w szczegóły. Może to sie skończyć dalszą emigracją albo konfrontacją .
  Staraj się zachować dystans do tego wszystkiego , życie i zdrowie masz jedno .
 • Bez paniki - to podstawa!
  Dlaczego?

  Wyjaśniam:
  Dlatego, że Amerykanie w szczególny sposób uczcili 73 rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Na oficjalnym profilu Ambasady USA w Warszawie zamieszczone zostało wymowne zdjęcie.

  Na fotografii widać jednego z amerykańskich żołnierzy marines trzymającego w dłoniach charakterystyczną „Kotwicę” – symbol Polski Walczącej. „Dziś jest 73. rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Pamiętamy! Na zdjęciu Staff Sergeant Leonard trzyma Znak Polski Walczącej” – brzmi opis zdjęcia.

  Ta fotografia jest też zamieszczona na stronie Amerykańskiej Piechoty Morskiej w Europie.

  To symboliczne potwierdzenie politycznej i militarnej ochrony dla polskiego rządu i zmian, które dokonują się w Polsce. 6 lipca Donald Trump wydobył na światło dzienne bohaterów Powstania Warszawskiego i bohaterstwo Polski w czasie II wojny światowej i jej niezłomne dążenie do niepodległości. Nazwał po imieniu zbrodniarzy wojennych i cynizm Stalina, dla którego Polska niepodległa miała zginąć pod gruzami Warszawy.

  Dzisiaj mamy z USA wspólne interesy. Sojusz państw Trójmorza przeszkadza dominacji rosyjsko-niemieckiej i planom Eurazji od Atlantyku po Pacyfik, pod egidą współczesnego paktu Niemiec i Rosji. Taka Eurazja nie jest też w interesie USA. Przychylność Donalda Trumpa dla Polaków wiąże się też z tym wspólnym dzisiaj naszym planem.

  Silna Polska, powiązana z państwami od Bałtyku po Morze Czarne i Adriatyk, to dzisiaj jedyna szansa dla Europy, która pod zarządem Niemiec jak zwykle zmierza do przepaści. Gdyby nie rozbiory, Polska jako I Rzeczpospolita nigdy nie dopuściłaby do wojen w Europie i tej strasznej tragedii jej mieszkańców.

  Amerykanie to zrozumieli. Zrozumieli, że Polska jest bardzo ważnym elementem stabilizującym w Europie i należy ją wesprzeć. Potrzebny nam ten parasol ochronny, bo po wojnie i jej skutkach nie jesteśmy w stanie sami stawić czoła tym, co zawsze na nas napadali i chcieli nami rządzić.

  To wspaniale, że dzisiaj mamy wsparcie USA, które tak wymownie zostało potwierdzone 1 sierpnia.

  Ten symboliczny gest szybko zrozumieli Niemcy. Rolf Nikel, ambasador Niemiec w Polsce, po raz pierwszy 1 sierpnia włączył się w obchodzone tego dnia uroczystości związane z Powstaniem Warszawskim. Nikel zamieścił na Twitterze zdjęcie spod ambasady Niemiec, gdzie flaga Unii Europejskiej i Niemiec zostały opuszczone do połowy. Fotografię opatrzył krótkim wpisem o następującej treści: „Dziś upamiętniamy ofiary niemieckich zbrodni w Powstaniu”.

  Ponadto dlatego, że Donald Trump zażądał rezygnacji od Tom Shannon (Izrael-Polska konflikt)

  https://www.salon24.pl/u/fatamorgan/842429,donald-trump-zazadal-rezygnacji-od-tom-shannon-izrael-polska-konflikt

  :)

  Teraz zaś, po odwołaniu poprzedniego Ambasadora z Polski (wynik zajęcia błędnego stanowiska w obliczu starcia na polu dyplomatycznym Izraela z Polską), następnie właśnie mianował na Ambasodora w Polsce, swoją zaufaną, serdeczną i wieloletnią przyjaciółkę.

  Posriptum: Podałem Panu tzw. "insides" czyli wiadomości "wewnętrzne", tak to w języku polskim w uproszczeniu nazwę.
  Reasumując. Jak długo Prezydentem USA jest Donald Trump - Pan, oraz wszyscy Polacy mieszkający w kraju nad Wisłą możecie spać w miarę spokojnie.
 • @fabi 23:40:58
  Wiesz czy nie , ja czasem już nie mam siły pisać i komentować . Trzymaj się . https://www.youtube.com/watch?v=b_MgIPhrS1g
 • @Fatamorgan 00:09:48
  No a jak racji nie masz to to co Polska powinna z Tobą zrobić ?.
 • @Repsol 00:13:29
  Nie ma obawy, ponieważ posiadam zasadną (b/ważne słowo!) tzw. "racje" w tym przypadku.

  Czyli, niezwykle rzadkie w dzisiejszym = coraz to dziwniejszym i trudniejszym do zrozumienia świecie, ponad 99% pewności, co do poprawności i zgodności z stanem faktycznym, powyższych moich twierdzeń.
 • @Fatamorgan 00:32:16
  Dobrej nocy . Pzdr. https://www.youtube.com/watch?v=etGNbLu6vJw
 • @Repsol 00:34:46
  I ja odpowiem Tobie słowami pisanej przeze mnie pokornej modlitwy.

  Panie, Boże Wszechmogący, polecamy Twemu miłosierdziu dusze wszystkich synów i córek polskiej ziemi, którzy utracili życie 10 kwietnia 2010 roku w wyniku zdarzeń, które nazywamy Tragedią Smoleńską

  Błagamy Cię o to, aby jawne i zakulisowe polityczne spory, oparte na politycznej kalkulacji, przestały doprowadzać do stanu rozpadu Państwa Polskiego i dalszego istnienia w Polsce politycznego kuriozum.

  Prosimy o to, aby wola złych polityków, nie decydowała o dalszych losach Narodu Polskiego.

  Błagamy o to, aby Twoja wola, Stworzyciela i Jedynego Boga, zadecydowała ostatecznie o przyszłości Polski i Polaków.

  Prosimy o to, aby żadna forma gry politycznej, nawet w jej najbardziej wyrafinowanych formach, nie była w stanie spowodować zapomnienia o 10 kwietnia 2010 roku. O dniu, w którym zakończyło się w tragiczny i nadal niewyjaśniony sposób, życie tak wielu z najlepszych synów i córek polskiej ziemi.

  Pokornie prosimy o to, aby Smoleńsk stał się żywym odzwierciedleniem podejścia Polaków do wartości życia ludzkiego, oraz do powagi ludzkiej śmierci.

  Błagamy o to, aby Twoja wola sprawiła, by Prezydent Andrzej Duda, Premier Beata Szydło i wszyscy rządzący, dostrzegli konieczność, i doprowadzili swoimi działaniami, do natychmiastowego dokonania wszystkich koniecznych ekshumacji. Przez co, rodziny wszystkich ofiar Smoleńska, mogły zaznać pokoju. Wiedząc, że wreszcie mogą odwiedzać właściwe groby, w których spoczywają jedynie doczesne szczątki ich najbliższych.

  Prosimy o zachowanie w Polsce fundamentalnych zasad wiary katolickiej, poszanowania dla zmarłych, i wszelkich kwestii związanych z sumieniem oraz godnością człowieka.

  Błagamy o to, aby polityczne względy, kłamstwo i fałsz, nie blokowało już dłużej dochodzenia do prawdy o Smoleńsku.

  Spraw Dobry Boże, aby Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji - nie odmawiali spełnienia ich podstawowego obowiązek w stosunku do Suwerena.

  Boże Wszechmogący, spraw - aby Posłowie na Sejm Rzeczypospolitej Polskiej VIII kadencji dostrzegli, że ich obowiązkiem, jest natychmiastowe powołanie Sejmowej Komisji Śledczej. Zaś jej przyszłym zadaniem, wynikającym z kontrolnej roli Sejmu, niechaj będzie, wyjaśnienie wszelkich nieprawidłowości w działaniach polityków, partii politycznych, ówczesnego i obecnego rządu, i wszystkich instytucji, organów, oraz urzędów Państwa Polskiego w relacji do tych tragicznych zdarzeń.

  Błagamy Cię o to przez Mękę i Śmierć naszego Zbawiciela, przez Jego Najświętsze Serce, przez przyczynę i zasługi Jego Niepokalanej Matki oraz świętych Patronów i Patronek naszego Narodu.
 • @Fatamorgan 00:40:57
  //Prosimy o zachowanie w Polsce fundamentalnych zasad wiary katolickiej, poszanowania dla zmarłych, i wszelkich kwestii związanych z sumieniem oraz godnością człowieka. //

  Zimny Lech, krzyż z puszek po piwie, sikanie na znicze...
  Ten przemysł pogardy ....
  Pamietamy

  https://pbs.twimg.com/media/CfqyLbzUYAEeHZH.jpg

  Polacy mieli wtedy żałobę, a zabawę gorszy sort.
  W polskim języku,brak takich słów,żeby tych gnoi określić.
 • Do wszystkich
  https://pbs.twimg.com/media/DV8QgpkW4AEXvPX.jpg
 • @Repsol
  https://cdnpl2.img.sputniknews.com/images/230/99/2309923.jpg

  "Nigdy nie istniał plan zagłady żydów. Istniał natomiast i był realizowany plan zagłady Słowian (General plan Ost) opracowany przez żydowskie kierownictwo III Rzeszy." "Amerykanie-finansowali-Hitlera-Nazistow-niemiecki-cud-gospodarczy i I i II wojnę światową"..."To był holokaust Polaków, których wybito 12,6mln (35% populacji)"...Badania dr inż. STEFANA PĄGOWSKIEGO. "Żydzi są na szarym końcu tej tragicznej listy – „Rachunki do zapłacenia” "– dr Ludwik Staszyński, s.10
 • @Repsol 23:14:36
  "Szkoda że my padniemy przed nimi ."

  Skąd ta pewność? Szara strefa rulez! ;-DDD

  Pozdro!

  5* - nie łam się tak :-)
 • @Fatamorgan 00:09:48
  "Amerykanie to zrozumieli. Zrozumieli, że Polska jest bardzo ważnym elementem stabilizującym w Europie i należy ją wesprzeć."

  A co ze zrozumieniem przez dyrektoriat koncernów zbrojeniowych?
  Oni też rozumieją: O! Jaki piękny punkt zapalny!
  Banksterka też rozumie: O! Będziemy grac na dwa fronty!

  Czy Trump mający swojego kapciowego dżareda jest to w stanie ogarnąć... Mam nadzieję, że tak.

  Pozdro!
 • @Jasiek 19:44:43
  Powiedz to im . Pozdrawiam . https://codziennik24.pl/wp-content/uploads/2017/12/kto-nami-rzadzi-j-kaczynski-czy-jonny-daniels.jpg
 • @Jasiek 19:55:53
  :))) https://forumemjot.files.wordpress.com/2016/07/chaza2-10.jpg
 • @Husky 23:06:57
  ..tak... tak stal przy piecach krematoryjnych i patrzyl na dzieci wsuwane do nich...
 • @Fatamorgan 00:09:48
  ...gwarancją wolności jest obcy ...aleś głupi...,a co jak interes obcego jest inny ???

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY