Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
32 posty 10117 komentarzy

Kto to inicjuje ?.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak może boleć utrata dodatkowego dochodu w postaci 65 000 000 000 US Dolar plus odsetek . To widać .

 

radioszczecin.pl/6,366736,w-tel-awiwie-protestowali-przed-polska-ambasada&s=1&si=1&sp=1

 

KOMENTARZE

 • oj boli,boli
  bardzo boli

  http://www.penera.pl/upload/images/zlotowka_wpadla_do_smietnika_2014-12-24_14-22-11_middle.jpg
 • Co za bydło nas atakuje!
  I co? Ruch Narodowy nie mógł pod ambasadą unych manifestować a teraz...

  https://wpolityce.pl/polityka/380638-komus-zalezy-na-podtrzymaniu-sporu-z-izraelem-przedstawiciele-zydowskich-srodowisk-zebrali-sie-przed-ambasada-rp-w-rzymie-zdjecia

  Co będzie jutro? Pytanie kiedy dojdzie do ataku?

  pozdr.
 • @Astra - Anna Słupianek 22:27:38
  Izrael jest w ciemnej doopie, przegrał batalię nie tylko o niemieckie obozy, ale się dowiedział, że od Polski kasy nie wyrwie.
  Jak zmądrzeją to wesprą niemiecki reparacje dla Polski, z których działkę mogę dostać, a jak nie to


  pies im mordę lizał 8-))))
 • @Husky 22:11:48
  Dlaczego do tego wzięto ludzi z Alzheierem , tylko tą nację na to stać . Hańba .
 • @Astra - Anna Słupianek 22:27:38
  Oczywiście teraz kundelki ucichną , a po pewnym czasie zaatakują wbijając noż w plecy . Najpewniej stojąc z tyłu za kimś , obstawiam teraz atak na Polskę od banderopiteków następnie poprawkę od nich . Ukłony.
 • @Nibiru 22:39:10
  Tu nie można się śmiać . GPW już nam rozmontowują . https://www.money.pl/u/money_chart/graphchart_nox.php?ds=1518076800&de=1518106200&sdx=0&i=&ty=1&ug=1&s[0]=wig20&fg=1&fr=1&w=360&h=230&cm=0&rl=1
 • @Nibiru 22:39:10
  http://www.pieniadz.pl/serv/wykres.php?id=6&item=1460&v=1518126369
 • @Nibiru 22:52:46
  No to mamy konsensus . Pozdrawiam.
 • @Repsol 22:41:32
  Nie wiem czy czytałeś wypowiedź ambasador Izraela. Ona dobrze oceniła krok Dudy by daje to czas na konsultacje tej ustawy. Wolfgangowa zgłosi kilka poprawek a później po cichu przerobią ustawę jak trzeba i po cichu ją uchwalą, nawet się nikt nie zorientuje. I będzie przy tym pełna zgodność PO - PiS.
 • @Nibiru 23:02:20
  Pliss :))))) Winny jak zwykle pewnie Putin ?. Dobre checheszki na dobranoc . Pozdrawiam : )))
 • @Zawisza Niebieski 22:56:24
  Oczywiście że tak , gamoniowatych pisiorków rozbiorą niestety bez mydła . Do tego z autorewersem , niedojdy nasze chcą z nimi konsultować i zakończą to jak zwykle w San Escobar , strach się bać . Pozdrawiam.
 • @Repsol 23:22:43
  Wiesz co, nie składał bym to na gamonowatość pisiorków, to są kute na 4 łapy "gamonie". Ostatecznie dowódca samolotu jednego lotu powiedział, że nie ważne kto będzie rządził interes naszych braci starszych w wierze będzie zabezpieczony.
 • @Repsol 22:41:32
  Cejrowski o kłamliwych słowach Cimoszewicza o udziale Polaków w Holokauście: Powiedział "my" i to by się zgadzało, bo jego ojciec to ruski trep, i w sumie to by się zgadzało, bo to są ludzie odpowiedzialni za różne brzydkie złe rzeczy. Gorzej, że za granicą są postrzegani jako normalni Polacy mówił gość „Minęła 20” Wojciech Cejrowski, odnosząc się do kłamliwych słów m.in. Włodzimierza Cimoszewicza, który przekonywał, że Polacy brali udział w Holokauście.

  https://wpolityce.pl/polityka/380645-cejrowski-o-klamliwych-slowach-cimoszewicza-o-udziale-polakow-w-holokauscie-powiedzial-my-i-to-by-sie-zgadzalo-wideo

  Ps.Marian Cimoszewicz NKWD-zista, członek batalionu "śmierć", prowadzał Wołodię na Powązki. Czego tam szukał, humor sobie poprawiał? Kiszczak nie chciał synalka u siebie, zrobił z niego kapusia. Sądzę, że powinien opowiedzieć najpierw o wyczynach swego tatusia. Podobno ściany pomieszczenia, w którym "prostował" ludzi zbroczone były krwią. Niech od tego zacznie! Gdybyśmy żyli w prawej i silnej Polsce, to takie żydokomunistyczne męty-mendy jak Cimoszka (skurwysyn krasnoarmiejca, szefa IW), ich POmioty i POcioty, mogłyby co najwyżej huśtać jaja żubrom w Białowieży. A może by tak dla potwierdzenia opinii tej czerwonej gnidy zbudować dla niego jakiś taki kameralny gułago-łagerek w Puszczy Białowieskiej? Jako kapo można by płk Mazgułę i tego damskiego boksera z obstawy Gajowego Brąka zatrudnić!
 • @Repsol 22:46:53
  Oni już chcą nie 65 mld$ lecz ok 1 bilion zł!
 • @Husky 22:33:46
  Okazuje się, że żydzi mogą demonstrować i tego w Izraelu nikt nie potępia, a Polakom w Warszawie zabroniono, bo to antysemityzm. I jak tu nie być antysemitą?
 • Polacy sobie
  piszą , dyskutują, a inni się organizują.
  Urządzą nam rzeź moi drodzy. Przy pomocy ukraińców, mosadu,(40 000agentów w Polsce?), firm ochroniarskich itpodobnych formacji. Mają w Polsce pod bronią kilkaset tysięcy ludzi. Wojsko Polskie nie wiadomo przez kogo dowodzone ok 50000. Polacy rozbrojeni.
  jeden sygnał i jesteśmy spacyfikowani. Niemcy też na to przygotowani. Nie bez powodu w konsulacie we Wrocławiu pracuje ponoć 700ludzi. Administracja do przejęcia struktur administracyjnych gotowa.
  Będzie Polin przynajmniej od Wisły po Donieck. Pionki rozstawiane są od 30 lat . Jest jakiś poważny powód, że robią z nas odpowiedzialnych za wybicie żydów w czasie i po IIwojnie. Nie tylko o kasę chodzi, ale o miejsce do życia dla tego potomstwa szatana.To jest operacja końcowego wywłaszczenia Polaków z tej ziemi.
 • spokojnie...
  ...to tylko statyści, wzięci z domu starców...choć tyle sobie użyją, przewietrzą...

  https://twitter.com/sbalcerac?ref_src=twsrc%5Etfw&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.magnapolonia.org%2Fatak-na-polska-ambasade-w-izraelu%2F

  https://pbs.twimg.com/media/DVhaAHTXcAEgze8.jpg


  swoją drogą ciekawe czemu pan Balcerac tutaj nie publikuje?
 • @Repsol 23:22:43
  W związku z obecnie mającymi miejsce nieustającymi żydowskimi atakami na Polskie Państwo i Polskie Ambasady żądamy od Rządu "Dobrej zmiany" zajęcia oficjalnego stanowiska zgodnego z Polską racją stanu w tej sprawie! Żądamy oficjalnego opublikowania na stronach rządowych listy nazwisk obywateli Izraela którzy w ciągu minimum ostatnich 10-ciu lat TAK! otrzymali obywatelstwo Państwa Polskiego, lista nazwisk i POWODU dla którego obywatelstwo Polskie zostało przyznane. Dodatkowo opublikowania pełnej listy nazwisk obywateli Izraela pobierających jakiekolwiek świadczenia fundowane przez Polskiego podatnika! Pełna lista, nazwiska, obecny adres zamieszkania, kwota świadczeń i POWÓD dla którego świadczenie zostało przyznane i jest wypłacane! Naród Polski ma PRAWO do tej skrzętnie i wstydliwie ukrywanej wiedzy! NIC O NAS BEZ NAS!
 • @zadziwiony 10:24:54
  Oni wszyscy po jednej mamonie .Pozdrawiam . https://www.money.pl/gospodarka/wiadomosci/artykul/nagrody-dla-ministrow-szydlo-2017,135,0,2398087.html
 • @trybeus 11:59:02
  On teraz tylko ćwierka . Pzdr. https://twitter.com/sbalcerac
 • @kula Lis 67 15:25:09
  No tego raczej się nie dowiemy . Ave. :)
 • @Repsol 20:01:43
  Nie oburzają mnie żadne żądania żydów, tak jak nie oburza mnie smród gówna w wychodku. Bardziej oburza mnie to, że żydzi ten majątek przecież dostaną od polskich rządów, przy totalnej obojętności hołoty, jaka zamieszkuje tereny Polski i podaje się za Polaków.


  https://i1.wp.com/www.klubinteligencjipolskiej.pl/wp-content/uploads/sites/2/2018/02/%C5%BBydzi-i-antysemityzm.jpg?zoom=2
 • @Repsol 20:01:43
  Co wolno Izraelowi, to nie tobie Polsko! Nie milkną echa decyzji dotyczącej nowelizacji ustawy o IPN. Strona amerykańsko-izraelska wytacza przeciwko Polsce coraz to cięższe działa.

  Wśród ostrzeżeń realnie zarysowana została groźba utraty przez Polskę pozycji sojusznika Waszyngtonu.

  Podobne opinie ferowane przez przedstawicieli Departamentu Stanu USA to wszak nie byle co.

  Aktywne pozostają także międzynarodowe środowiska żydowskie. Obok argumentów ocierających się o zarzut „negacjonizmu” Holocaustu pojawiają się także coraz bardziej nerwowe i natarczywe żądania rewindykacji majątku pozostawionego przez obywateli II RP pochodzenia żydowskiego.

  W przypadku braku spadkobierców majątek miałyby dziedziczyć organizacje zrzeszające ocalałych z zagłady Żydów. Stanowiłoby to zapewne ewenement nie znajdujący dotąd precedensu w historii prawa międzynarodowego!

  Głosom zza Oceanu towarzyszą wypowiedzi zawsze usłużnych w podobnych sytuacjach przedstawicieli rodzimej „partii żydowskiej”. Salonowa elita do dotychczasowych przewin rządzących dodaje nową, największą i najstraszniejszą zarazem – antysemityzm. Dbasz o dobre imię Polski, toś antysemita.

  Poczytni redaktorzy i salonowe autorytety za nic mają też fakt, iż rząd Morawieckiego, przygotowując nowe przepisy, które stały się podstawą do nagonki na Polskę i Polaków na niespotykaną dotąd skalę, wzorował się jedynie na… prawie izraelskim. W izraelskich przepisach znajdujemy wszak bliźniaczo brzmiące zapisy. Co wolno jednak Izraelowi, to nie Tobie Polsko!

  Pomimo to nie brak nad Wisłą osób, które odmawiają Polsce praw do regulacji, których funkcjonowanie spotyka się z ich pełną aprobatą w odniesieniu do innych państw.

  Przykład? Premier Izraela Benjamin Netanjahu skrytykował niedawno publicznie działalność Georga Sorosa za mieszanie się w wewnętrzne sprawy Izraela. Owo mieszanie się polegać miało przede wszystkim na organizowaniu protestów i wystąpień sprzeciwiających się deportacji z Izraela uchodźców, głównie z Erytrei i Sudanu, których w Izraelu określa się mianem „infiltratorów”. Gdy podobne działania podejmowane są przez Budapeszt lub Warszawę, rodzimi komentatorzy nie ustają w manifestowaniu swego oburzenia. W odniesieniu zaś do Izraela podobne regulacje traktowane są za w pełni uzasadnione prawo do ochrony własnych obywateli i terytorium. Nie zapominajmy jednak, że co wolno…

  Konflikt władz polskich z dwoma mocarstwami, z którymi sojusz polityczno-wojskowy stanowi w dużej mierze fundament istnienia III RP, rozgrywa się póki co na gruncie polityki historycznej. Sytuacja jest jednak dynamiczna i cała sprawa szybko może przerodzić się w spór, który naruszy dotychczasowe geopolityczne status quo.

  Znamienne pozostaje, iż wsparcia Warszawie udzieliły już Berlin i Moskwa.

  Jednak, czy władze polskie zdecydują się na „odwrócenie sojuszy”, co może doprowadzić do trwałego przemodelowania nie tylko regionu, ale być może i całej UE, pokażą dopiero najbliższe miesiące.

  Wszystko zależy od determinacji i konsekwencji władz, a z tą jak wiemy bywa różnie, tym bardziej, że przed nami kolejny znaczący sprawdzian „lojalności” wobec Wielkiego Brata, jakim będą zbliżające się wielkimi krokami obchody rocznicy marca 1968.

  Maciej Motas
  http://mysl-polska.pl

  Jeśli nasz „największy sojusznik” traktuje nas jak wrogów, to właściwie po jaki ch…j nam taki „sojusz”? Bez tego sojuszu gorzej nie będzie.
  A sam sojusz jest tyle wart, co wszystkie poprzednie sojusze zawierane z Zachodem, czyli gówno.
 • @Repsol 20:01:43
  Żydzi kolaborujący z Niemcami II WW.

  https://youtu.be/Z0dwNbzzO2w
 • @Repsol 20:01:43
  Żydzi sprzyjają takim którzy mają podobne cechy charakteru, tj skurwielom, a najbardziej sprzyjają Niemcom. Wiele ludzi w Polsce ratujących żydów kierowało się chrześcijańskim miłosierdziem ale oprócz miłosierdzia zabrakło im zdrowego rozsądku. Żydzi nie zasługują na żadną pomoc, są jak jadowite węże, których nie można oswoić i które w każdej chwili mogą ukąsić, co zresztą na każdym kroku udowadniają. Z tych ocalonych rekrutowały się bestie w ludzkiej postaci jak Berman, Brystrygierowa, Stolzman i tysiące innych kanalii.
 • @Husky 22:11:48
  To tak, jakby organizacja Polska zgłosiła się do władz USA o oddanie terenu, na którym stoi miasto Chicago, ponieważ kiedyś należał faktycznie do Polaka. Wyśmialiby tę organizację i oskarżyli o wymuszanie pieniędzy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY